Organizujemy oprawy artystyczne eventów, imprez firmowych, integracyjnych , jubileuszowych, okolicznościowych, tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny klimat w konwencji jaką klient sobie zażyczy. Mamy mnóstwo pomysłów i propozycji , aby każdy wieczór na zawsze miło zapisał się w pamięci wszystkich uczestników.

Współpracujemy również ze świetnymi tanecznymi konferansjerami, tancerzami i zespołami. Są oni profesjonalistami w każdym calu.

Dziewczyny biorą czynnie udział w imprezie, prowadząc konkursy, występując w układach choreograficznych. Wszystko zależy od wymagań, charakteru imprezy i potrzeby chwili. Jest to opcja gwarantująca dobrą zabawę i budząca zawsze wielkie poruszenie wśród gości. Czasami same fordanserki i fordanserzy wystarczą, aby zabawa była naprawdę udana. Dbamy o to przez cały czas imprezy.

Nasze Fordanserki i Fordanserzy są często przebrane w różne tematyczne stroje w zależności od konwencji w jakiej odbywa się impreza. Jeżeli klient sobie tego zażyczy mogą dotrzymywać towarzystwa gościom przy kolacji lub innych oficjalnych wydarzeniach. Razem z fordanserkami i fordanserami tworzymy niezwykle silny zespól , który roztańczy i rozbawi nawet najtrudniejszą imprezę .

Chcemy każdego przekonać, że nie ma znaczenia czy umie tańczyć czy nie, ważne aby bawił się tym i próbował wyrażać siebie.

Głównym jednak problemem są pewne bariery zawodowe które ciężko nam przełamać. Jesteśmy wśród ludzi z którymi pracujemy każdego dnia i często obawiamy się, że nasze wyróżnianie się w inny sposób - nie związany z pracą, zostanie źle odebrane. Powinniśmy jednak o naszych obawach zapomnieć, bo prawda wygląda zupełnie inaczej. Tańcząc stajemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie co może poprawić tylko nasz wizerunek.
Agencja Artystyczna Event Dance & Party © 2010-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone  |   webmaster